Kraft Range
Related products
pine bamboo boat trays
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 170x90mm |
| COLOUR | bamboo |
SKU: bbt170
Carry box 2 (medium) Kraft
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Size | (320x250x85mm) |
SKU: CB2K
pine bamboo boat trays
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 190x205mm |
| COLOUR | bamboo |
SKU: bbt190
Carry box 1 (small) Kraft
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | (240x170x85mm) |
SKU: CB1K
Carry box 3 ( large ) Kraft
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Size | (400x250x85mm) |
SKU: CB3K
Open Tray 5 Enviro kraft
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Size | (255x179x58mm) |
SKU: 5OTK
