Flat Paper Bags
Related products
LARGE BREAD BAGS WHITE
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | (15cm x 40cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: LB
6F BROWN PAPER BAG
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Size | (23cm x 34cm) |
| COLOUR | BROWN |
SKU: 6LB
2W WHITE PAPER BAG
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (19cm x 20cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 2W
FRENCH STICK PAPER BAG
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | (419 X 257 X 80) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: FS
3L BROWN PAPER BAGS
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (20cm x 24cm) |
| COLOUR | BROWN |
SKU: 3LB
2SO GLASSINE WHITE PAPER BAGS
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (10CM X 24CM) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 2SOGL
SMALL CHICKEN BAGS PLAIN
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (220X470) |
| COLOUR | PLAIN WHITE |
SKU: SCP
