Cold Cups/Milkshake Cups
8oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
Login to see prices / 1000 Unit(s)
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | 235ML |
| COLOUR | CLEAR |
Related products
FLAT LIDS TO SUIT HTB8 & HTB10 DRINKING CUPS
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| COLOUR | CLEAR |
SKU: F78
12oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Size | 410ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: HTB12
DOME LIDS TO SUIT HTB8 & HTB10 DRINKING CUPS
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| COLOUR | CLEAR |
SKU: D78
FLAT LIDS TO SUIT HTB12 DRINKING CUPS
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| COLOUR | CLEAR |
SKU: F92
20oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Size | 605ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: HTB20
24oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Size | 674ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: HTB24
