Containers
Related products
C20 ROUND PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Size | 520ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C20
C1000 RECTANGULAR PLASTIC FREEZER GRADE CONTAINER
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Size | 1000ML |
SKU: C1000F
C30 ROUND PLASTIC CONTAINER BLACK
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 710ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C30B
C2 ROUND PLASTIC CONTAINER
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | 70ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C2
1oz PLASTIC SAUCE CONTAINER
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Size | 25ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: P100
2oz PLASTIC SAUCE CONTAINER
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Size | 50ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C200
C650 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 650ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C650
C30 ROUND PLASTIC CONTAINER
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 710ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C30
