Flat Paper Bags
Related products
2SO GLASSINE WHITE PAPER BAGS
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (10CM X 24CM) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 2SOGL
4L BROWN PAPER BAGS
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (23cm x 26cm |
| COLOUR | BROWN |
SKU: 4LB
2W BROWN PAPER BAG
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (19cm x 20cm) |
| COLOUR | BROWN |
SKU: 2WB
4L WHITE PAPER BAGS
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (23cm x 26cm |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 4L
1SO GLASSINE WHITE PAPER BAGS
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | (10CM X 20CM |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 1SOGL
DOUBLE BREAD WHITE PAPER BAGS
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Size | (26.5 x 38cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: DB
1/2 LONG PAPER BAGS 8oz
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 11cmx16cm |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 1/2L
