Containers
Related products
1oz PLASTIC SAUCE CONTAINER
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Size | 25ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: P100
C650 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 650ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C650
C500 RECTANGULAR PLASTIC FREEZER GRADE CONTAINERS
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | 500ML |
SKU: C500F
C10 ROUND PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 300ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C10B
C750 RECTANGULAR PLASTIC FREEZER GRADE CONTAINER
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Size | 750ML |
SKU: C750F
C30 ROUND PLASTIC CONTAINER
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 710ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C30
C500 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Size | 500ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C500B
