Containers
C1000 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
Login to see prices / 500 Unit(s)
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Size | 1000ML |
| COLOUR | CLEAR |
Related products
C650 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 650ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C650
C16 ROUND PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Size | 440ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C16B
C20 ROUND PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Size | 520ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C20
C16 ROUND PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Size | 440ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C16
C650 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 650ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C650B
1oz PLASTIC SAUCE CONTAINER
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Size | 25ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: P100
C20 ROUND PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 520ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C20B
C4 ROUND PLASTIC CONTAINER
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | 120ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C4
