Containers
Related products
C750 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 750ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C750
C750 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 750ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C750B
C500 RECTANGULAR PLASTIC FREEZER GRADE CONTAINERS
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | 500ML |
SKU: C500F
C650 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 650ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C650B
C8 ROUND PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | 225ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C8B
C30 ROUND PLASTIC CONTAINER
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 710ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C30
C700 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 700ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C700
C10 ROUND PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 300ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C10B
