Containers
Related products
1oz PLASTIC SAUCE CONTAINER
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Size | 25ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: P100
C8 ROUND PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | 225ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C8B
C700 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 700ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C700
C750 RECTANGULAR PLASTIC FREEZER GRADE CONTAINER
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Size | 750ML |
SKU: C750F
C1000 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Size | 1000ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C1000
C1000 RECTANGULAR PLASTIC FREEZER GRADE CONTAINER
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Size | 1000ML |
SKU: C1000F
C25 ROUND PLASTIC CONTAINER
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 620ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C25
C750 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 750ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C750B
