Flat Paper Bags
Related products
DOUBLE BREAD WHITE PAPER BAGS
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Size | (26.5 x 38cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: DB
1SO GLASSINE WHITE PAPER BAGS
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | (10CM X 20CM |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 1SOGL
LONG SPONGE WHITE PAPER BAGS
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | (28cm x 34cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: LS
6F WHITE PAPER BAGS
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Size | (23cm x 34cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 6L
1W WHITE PAPER BAG
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (15.5cm x 18cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 1W
2 SOBK BROWN PAPER BAGS
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (10cm x 24cm |
| COLOUR | BROWN |
SKU: 2SOB
