Cold Cups/Milkshake Cups
Related products
8oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | 235ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: HTB8
16oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Size | 524ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: HTB16
20oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Size | 605ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: HTB20
FLAT LIDS TO SUIT HTB8 & HTB10 DRINKING CUPS
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| COLOUR | CLEAR |
SKU: F78
24oz PLASTIC HONOR DRINKING CUP
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Size | 674ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: HTB24
