Kraft Range
Related products
pine bamboo boat trays
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 110x70mm |
| COLOUR | bamboo |
SKU: bbt110
pine bamboo boat trays
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 190x205mm |
| COLOUR | bamboo |
SKU: bbt190
Open tray 1 enviro Kraft
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Size | (131 x 91x50mm) |
SKU: 1OTK
pine bamboo boat trays
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 135x85mm |
| COLOUR | bamboo |
SKU: bbt135
pine bamboo boat trays
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 170x90mm |
| COLOUR | bamboo |
SKU: bbt170
pine bamboo boat trays
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 250x120mm |
| COLOUR | bamboo |
SKU: bbt250
