Flat Paper Bags
Related products
1/2 LONG PAPER BAGS 8oz
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Size | 11cmx16cm |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 1/2L
SQUARE SPONGE BROWN PAPER BAGS
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | (28cm x 28cm ) |
| COLOUR | BROWN |
SKU: SQSPB
3L WHITE PAPER BAGS
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (20cm x 24cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: 3L
2W BROWN PAPER BAG
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Size | (19cm x 20cm) |
| COLOUR | BROWN |
SKU: 2WB
LONG SPONGE WHITE PAPER BAGS
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | (28cm x 34cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: LS
DOUBLE BREAD WHITE PAPER BAGS
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Size | (26.5 x 38cm) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: DB
FRENCH STICK PAPER BAG
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | (419 X 257 X 80) |
| COLOUR | WHITE |
SKU: FS
