Containers
Related products
C10 ROUND PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 300ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C10
C750 RECTANGULAR PLASTIC FREEZER GRADE CONTAINER
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Size | 750ML |
SKU: C750F
C750 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 750ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C750B
C500 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Size | 500ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C500
C2 ROUND PLASTIC CONTAINER
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Size | 70ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C2
C650 RECTANGULAR PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Size | 650ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C650B
C16 ROUND PLASTIC CONTAINERS
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Size | 440ML |
| COLOUR | CLEAR |
SKU: C16
C10 ROUND PLASTIC CONTAINERS BLACK
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Size | 300ML |
| COLOUR | BLACK |
SKU: C10B
